Náš příběh

Jako většina skvělých projektů, i ten náš se zrodil tak nějak postupně a nenápadně. Naše rodina opravdu hodně cestuje, což s sebou nese samozřejmě i balení. A za těch 30 let a tisíce nalétaných mílí přece jenom člověk leccos pochytí. U nás se například fakt hodně zdokonalilo balení, řekla bych až na profesionální úroveň. 


A protože si od nás na cestách lidi stále půjčovali to co zapomněli, v hlavě se nám začal pomalu rodit plán. Mohli bychom pomoc ostatním a připravit Holiday Boxy kde bude všechno, bude toho tak akorát a odpadnou starosti s balením hygieny, kosmetiky a takových těch maličkostí, co jsou vždycky nakonec potřeba. Díky našim mnohaletým zkušenostem totiž víme, co většinou na cestách chybí.


Od první myšlenky to k prvnímu činu trvalo skoro 4 roky a výsledkem je tenhle náš hýčkaný eshop. Přehledně jsme rozdělili Holiday Boxy podle toho kdo a na jak dlouho cestuje. Snadno si vybereš z nabídky Box přímo pro svoje potřeby.


Máme v rodině cestovatelského ducha a chceme ostatní podpořit, aby se jim cestovalo líp. No a proto jsou tu naše Holiday Boxy.

 

- Eli a Jana